Sängbord 1900-tal

361888

SÄNGBORD, 1 par, 1940/50-tal, mahogny, låda i sargen, höjd 62, 50 x 33 cm

Ytslitage

Rum 4

Sängbord 1900-tal

Budhistorik (30 bud)
2339590
3 400
2339488
3 200
2339327
2339486
2 800
2339327

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.