Flakonger dosor

361883

FLAKONGER, DOSOR, LUKTDOSA, Danmark, SPÄNNEN, m.m. delvis silver, en flakong med guldpropp,18/1900-tal

Skador, slitage

Diverse, Silver

Monter 23

Flakonger dosor

Budhistorik (19 bud)
2335474
3 800
2334990
3 600
2334990
3 200
2333543
2332649
2 800

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.