Ljusstakar 2 par

361880

LJUSSTAKAR, 2 par, tenn, 1900-tal, höjd ca 15 cm

1 med lagning

Diverse, Metall

Monter 22

Ljusstakar 2 par

Budhistorik (5 bud)
2330026
450
2330302
450
2330026
2325113
2320203

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.