Ramar 1800-tal

361878

RAMAR, 3 st., 1800-tal, svärtat trä, inerram av mässing, glas, runda, diameter 14,5 cm

en saknar ring för upphärning, mässing med smärre bucklor, obetydligt färgbortfall, glas med nagg

Diverse

Monter 3

Ramar 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
2336739
550
2335392
500
2334723
450
2334403
2328426

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.