Ilka Pärni litografi

361874

ILKA PÄRNI (född 1959), figurkomposition, signerad och daterad I. Pärni -92, färglitografi, numrerad 58/110, ca 16 x 27 cm

Fack 47

Ilka Pärni litografi
Budhistorik (16 bud)
2336884
900
2336867
850
2336882
850
2336867
2336875

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.