Etagebord 1800-tal

361862

ETAGEBORD, 1880-tal, maghogny, höjd 74, 50 x 35 cm

Ytskador

Rum 4

Etagebord 1800-tal

Budhistorik (33 bud)
2335460
2335580
2 800
2335460
2 600
2335577
2 400
2335460

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.