Etsningar och litografier olika konstnärer

361860

ETSNINGAR och LITOGRAFIER, 8 st, bl.a. John Eric Franzén, Einar Forseth, varierande mått

Rum 9

Budhistorik

2016-02-17 kl 18:15
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.