Signe Högström oljemålning

361850

SIGNE HÖGSTRÖM (född 1930): Komposition utan titel, olja på duk, monogramsignerad "SH", ca 50 x 60 cm

Tavelvagn 3

Signe Högström oljemålning

Budhistorik (29 bud)
2337243
2 600
2337234
2 400
2337233
2337226
2337232
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.