Signe Högström oljemålning

361849

SIGNE HÖGSTRÖM (född 1930): "Utgång", olja på duk, monogramsignerad "SH", ca 50 x 50 cm

Tavelvagn 3

Signe Högström oljemålning

Budhistorik (30 bud)
2336754
2336749
2 800
2336741
2 600
2336731
2 400
2336728

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.