Axel Hjelm

361846

AXEL HJELM (1868-1944): Skördemotiv, signerad A. Hjelm, olja på duk, 48x64 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 54

Axel Hjelm

Budhistorik (6 bud)
2332535
900
2329674
750
2328031
450
2328030
2323396

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.