Anton Molander akvarell

361842

ANTON MOLANDER (1829-1908): Kommendörkapten och akvarellist, motiv från S:t Barthelemy, 1800-talets andra hälft, akvarell, motivmått 29x43 cm

Något blekt

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 2

Anton Molander akvarell

Budhistorik (29 bud)
2337071
3 600
2336495
3 400
2336704
3 200
2336495
2336697
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.