Ampel

361840

AMPEL, 1900-talets början, Karl Johan-stil, 3 ljusarmar, elektifierad, höjd ca 72 cm

Slitage

Belysning, Taklampor

Rum 20

Ampel

Budhistorik (11 bud)
2336836
2336832
750
2336819
700
2336826
700
2336819
650

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.