Ljuskrona

361836

LJUSKRONA, 1900-tal, barockstil, mässing, 7 ljuspunkter, höjd ca 68 , diameter 79 cm

Slitage

Belysning, Taklampor

Rum 19

Ljuskrona
Budhistorik (11 bud)
2335610
2335361
750
2335437
700
2335361
650
2335436
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.