Orientmatta

361835

ORIENTMATTA, old/semiantik, Keshan, ca 203x130 cm

Smärre slitage/ skador

Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (19 bud)
2355199
4 600
2342406
4 400
2342406
2355160
2 800
2342406
2 600

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.