Glas 1800-tal

361833

BONBONJÄR m lock, SALTKAR, SKÅL, glas, 1800-tal, sannolikt England /Irland, slipad dekor höjd 9-20,5 cm

Smärre nagg

Glas, Vaser, skålar, fat

Monter 3

Glas 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
2335857
600
2335704
550
2332691
500
2328582
450
2328432

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.