Spegel 1800-talets slut

361831

SPEGEL, nyrokoko, 1800-talets slut, dekor i pastelage, ca 225x90 cm

slitage, smärre skador,

Speglar, Diverse

Rum 3

Spegel 1800-talets slut

Budhistorik (26 bud)
2335483
5 800
2335512
5 600
2335483
5 400
2335509
5 200
2335483
5 000

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.