Champagnehållare

361818

CHAMPAGNEHÅLLARE, nysilver, 1900-tal, cylindrisk med hänklar, reliefdekor samt genombruten dekor, höjd ca 18,5 cm

Smärre slitage

Diverse, Metall

Monter 3

Champagnehållare

Budhistorik (1 bud)

2335374
2016-02-17 08:55:09

2016-02-17 kl 19:58
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.