Byrå med stenskiva gustaviansk stil

361815

BYRÅ med stenskiva, 1900-talets början, intarsiadekor, beslag i patinerad metall, höjd 79, 45x87 cm, nyckel finns

Beslagen delvis skadade, ytskador

Rum 22

Budhistorik (19 bud)
2335557
3 600
2335500
3 400
2326603
3 200
2335499
3 200
2326603

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.