Spelbord England

361813

SPELBORD, England, 1800-tal, fanérat i mahogny, med låda, höjd ca 77, 89x90 cm

Smärre fanérskador o sprickor, fläckar

Rum 15

Spelbord England

Budhistorik (9 bud)
2322541
850
2336571
2322541
750
2336570
700
2322541
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.