Spelbord

361809

SPELBORD, rokostil, 1800-tal, fanérat i alm, lådor i sargen höjd 76, 86x44 cm

Skador, lagningar, renoverat

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 15

Spelbord

Budhistorik (17 bud)
2336445
2334737
2336436
2334737
2336429
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.