Oblatfat sterlingsilver

361808

OBLATFAT, förgyllt sterlingsilver, 1800-tal, stämplad Frankrike DA, baksida med gravyr med korset och "IHS" (Jesus), diameter 12 cm, vikt ca 52 g

Bucklor och veckskada

Silver

Monter 23

Oblatfat sterlingsilver

Budhistorik (4 bud)

2337166
2327272
650
2327271
450
2324073

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.