Coasters nysilver

361807

COASTERS, 4 st, 1900-talets första hälft, nysilver, England, bottenplatta i trä, innerdiameter 10,5, ytterdiameter 11,5-12 cm

Slitage

Diverse

Monter 3

Coasters nysilver

Budhistorik (14 bud)
2336118
950
2336052
900
2335909
850
2334578
2335907
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.