Bricka 1800-tal

361803

BRICKA, 1800-tal, plåt, tryckt dekor i guld med bl a påfågelfjädrar, längd 77 cm

Smärre slitage

Diverse, Metall

Hylla 2

Bricka 1800-tal

Budhistorik (8 bud)
2327968
650
2335407
600
2327968
550
2334838
500
2327968
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.