Carl Brandt olja

361800

CARL BRANDT (1852-1930): Fjällandskap, signerad och daterad C Brandt, 1917, olja på duk, ca 47x73 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 48

Carl Brandt olja

Budhistorik (7 bud)
2335876
2335873
2 800
2335869
2 400
2335868
2332255
1 600

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.