Takampel med prismor

361796

TAKAMPEL, 1900-talets mitt, med prismor, höjd 20, diameter 50 cm

Bruksslitage

Belysning, Ljuskronor

Rum 12

Takampel med prismor

Budhistorik (21 bud)
2336649
5 600
2320078
5 400
2320078
5 200
2336639
5 000
2320078

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.