Herend terrin

361794

TERRIN, HEREND, poslin, dekor med fåglar, lock krönt med fågel, stämplad HEREND HUNGARY, längd 38 cm

Minimalt slitage

Keramik/Porslin

Monter 4

Herend terrin

Budhistorik (26 bud)
2336297
2 800
2326204
2 600
2324510
2 400
2324662
2 400
2324510

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.