Dosa silver Isaac Sandbeck

361792

ISAAC SANDBECK, dosa med lock, silver, stämplad Stockholm 1814, invändigt förgylld, höjd 3,5, diameter 7,5 cm, vikt ca 115 g

Silver

Monter 23

Dosa silver Isaac Sandbeck

Budhistorik (15 bud)
2336320
1 800
2336312
1 700
2336310
1 600
2336304
2336308

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.