Dalahästar

361790

DALAHÄSTAR, 1900-talets mitt och första hälft, höjd 3,5 till 30,5 cm

Varierande slitage

Diverse, Allmoge

Monter 4

Dalahästar

Budhistorik (19 bud)
2336982
1 300
2336979
2336977
2336972
2336969
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.