Jill Höjeberg marmor

361787

JILL HÖJEBERG (samtida): Utan titel, signerad och daterad J Höjeberg 2001, marmor, höjd ca 18, längd 29 cm

Konst, Skulpturer

Rum 19

Jill Höjeberg marmor

Budhistorik (7 bud)
2336619
600
2336373
550
2336359
500
2335192
450
2333867

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.