Ulf Gripenholm litografi

361775

ULF GRIPENHOLM (född 1943): Spegelbild, signerad och numrerad Ulf Gripenholm 1976, 143/260, färglitografi, 45x40 cm; oramad

I passepartout

Rum 9

Ulf Gripenholm litografi
Budhistorik (2 bud)

2330698
2330694

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.