Torsten Renqvist

361773

TORSTEN RENQVIST (1924-2007): "Mandorla", signerad och daterad T. Renqvist -64, etsning, 26/65, 21x24 cm

Rum 1

Torsten Renqvist
Budhistorik (5 bud)
2330277
700
2347555
650
2330277
600
2347554
550
2330277

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.