Lena Cronqvist

361770

LENA CRONQVIST (född 1938): Fågelhuvud, signerad Lena Cronqvist, etsning, 50/260, 14x16,5 cm

Rum 9

Lena Cronqvist
Budhistorik (3 bud)

2347500
900
2342315
850
2331308
600

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.