Skrivbord i nyrokoko

361767

SKRIVBORD med tre lådor i sargen, 1800-tal, nyrokoko, grön läderskiva, höjd 77, 60x96 cm

Omfattande fanérskador, nyckel saknas

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 20

Skrivbord i nyrokoko

Budhistorik (7 bud)
2335555
600
2335462
550
2334658
500
2334013
450
2330110

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.