Ulf Lundell färglitografi

361765

ULF LUNDELL (född 1949): "Hennes rygg" ur serien "Sånger", signerad Lundell, numrerad 106/200, färglitografi

Tavelvagn 4

Ulf  Lundell färglitografi

Budhistorik (16 bud)
2336152
1 800
2336148
1 700
2336137
1 600
2335981
2336135

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.