Hans Wigert torrnål 1975

361761

HANS WIGERT (1932-2015): "Kyssen", 1975, signerad Hans Wigert, provtryck, torrnål, bildmått 29,5x29,5 cm; oramad

Den numrerade upplagan är 15 ex

I passepartout

Rum 9

Hans Wigert torrnål 1975
Budhistorik (14 bud)
2347637
2347635
1 400
2344753
1 300
2344751
2344750

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.