Hans Wigert torrnål 1975

361758

HANS WIGERT (1932-2015): "Snäckan", 1975, signerad Hans Wigert, eget tryck, torrnål, bildmått 29,5x24,5 cm; oramad

Den numrerade upplagan är 15 ex

I passepartout

Rum 1

Hans Wigert torrnål 1975
Budhistorik (1 bud)

2330278
2016-02-15 01:17:47

2016-02-22 kl 11:36
Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.