Hans Wigert torrnål 30 ex 1975

361752

HANS WIGERT (1932-2015): "Skriet", 1975, signerad och numrerad Hans Wigert 22/30, torrnål, bildmått 24,5x28,5 cm; oramad

I passepartout

Rum 9

Budhistorik (2 bud)

2348038
2335144

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.