Hans Wigert

361747

HANS WIGERT (1932-2015): Fågel, signerad och numrerad Hans Wigert 59/75, litografi, bladmått 44x57 cm;
oramad

Hanteringsveck i marginalen, med dedikation

Rum 9

Hans Wigert
Budhistorik

2016-02-22 kl 20:48
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.