Fåtöljer i chippedalestil

361745

FÅTÖLJER med rotting, 1 par, chippendalestil, 1900-talets första hälft, sitthöjd ca 46 cm

Slitage

Rum 16

Fåtöljer i chippedalestil

Budhistorik (34 bud)
2337189
8 400
2337174
8 200
2337075
8 000
2337075
7 400
2336703
7 200

Slutpris SEK:
8 400
846 EUR, 961 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.