Salongsbord

361741

SALONGSBORD, 2 st, 1800-tal, björkfanér, höjd ca 75, 61x40 resp 89x56 cm

Fanérbortfall, slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 3

Salongsbord

Budhistorik (4 bud)

2331601
550
2329693
500
2329693
2319140

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.