Damskrivbord

361735

DAMSKRIVBORD med uppsats, Louis XV-stil, 1900-tal, gallerkant, fanerad i flambjörk med svärtat trä, beslag, fothylsor och dekor i mässing, höjd 75, 76x46, totalhöjd 106 cm

Nyckel saknas, slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 5

Damskrivbord

Budhistorik (9 bud)
2334730
2 600
2332800
2 400
2327614
2328094
2327614

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.