Orientmatta signerad Kafi

361728

ORIENTMATTA, old, Mashad, signerad Kafi, ca 376x297 cm

Slitage

Mattor/Textilier

Orientmatta signerad Kafi

Budhistorik (10 bud)
2353732
6 000
2353525
5 600
2353523
5 400
2353521
5 200
2353349
4 200

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.