Skolplanscher 13 st

361726

SKOLPLANSCHER, 13 st, 1900-talets första hälft, J Eriksson Botaniska Väggtaflor, ca 79x58 cm

Diverse skador

Diverse

Tavelvagn 29

Skolplanscher  13 st

Budhistorik (13 bud)
2325731
2 400
2336858
2325731
2336856
1 900
2325731
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.