Skolplanscher

361724

SKOLPLANSCHER, 11 st, 1900-talets första hälft, blandade titlar, ca 102x70, resp. 65x86 cm

Diverse skador

Diverse

Tavelvagn 27

Skolplanscher

Budhistorik (4 bud)

2336094
2332018
600
2324914
500
2320151

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.