Richard Ryan Paris

361722

RICHARD RYAN (född 1974): "Paris Waterpuss", signerad och numrerad Ryan, 10/10, pigmentutskrift på fineartpapper, ca 54,5 x 56,5 cm

Fack 54

Richard Ryan Paris

Budhistorik (11 bud)
2333156
2330476
2 800
2327827
2 600
2326914
2 400
2325509

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.