Golvlampa Anna Lisa Thomson Upsala Ekeby

361706

ANNA LISA THOMSON, golvlampa, delvis glaserat stengods, Anna Lisa Thomson, Upsala Ekeby, monogramsignerad och numrerad 1081, dekor med fiskar, lampskärm orginal, höjd ca 52 cm

Keramik/Porslin, Övrigt porslin och keramik

Rum 7

Budhistorik (10 bud)
2349672
2349653
2349629
2349628
850
2349600
750

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.