Bordsur

361696

BORDSUR, rokokostil, tidigt 1900-tal, höjd 30 cm, marmor samt förgylld metall.

Nyckel och pendel medföljer

Klockor/Ur

Monter 3

Bordsur

Budhistorik (8 bud)
2335545
750
2330881
700
2328532
650
2330880
650
2328532
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.