Bägare silver

361692

BÄGARE på fot, 2 st, silver, 1800-tal, varav en invändigt förgylld, 9-10 cm, vikt ca 128 g

Bucklor och ytskador, en fotfattning lös

Silver

Monter 23

Bägare silver

Budhistorik (3 bud)

2333546
2333545
2318784

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.