Skrin silver

361682

SKRIN, silver/800, 1900-talets första hälft, rokokostil, invändigt förgyllt, stämplad Tyskland WHH, höjd 15, 18 x 22 cm, vikt ca 975 g

Bakstycke med buckla, bruksslitage

Silver

Monter 23

Skrin silver

Budhistorik (17 bud)
2336022
5 400
2335794
5 200
2335794
4 600
2335521
4 400
2334999
4 200

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.