Orientmatta

361681

ORIENTMATTA, old, Heriz, ca 295x220 cm

Smärre lagningar, baksida med smärre skador, något reducerad kortsida

Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (4 bud)

2355237
2 800
2355236
1 600
2348875
2338562

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.